Můžete nás podpořit

 


Úvod »» frézovací kotouč-SILVER


        

frézovací kotouč-SILVER

PRO-4

img

 

Dostupnost: není sladem
Číslo produktu: 001
Výrobce: ARBORTECH,Austrálie
EAN kód: 9313478410174
Doporučená cena 1 590,0 Kč (60,4 €)
Naše cena bez DPH: 1 231,4 Kč (46,8 €)
Naše cena s DPH (21 %):
1 490,0 Kč (56,6 €)
na materiál: dřevo
uchycení nástroje: flexa-22,2
kvalita: základní

Velmi rychlý a účinný nástroj na dlabání,frézování,tvarování příp.řezání dřeva. Tento nástroj vám dává možnost realizace vlastních uměleckých představ   a nápadů ze dřeva i pokud se jedná o úplného začátečníka.

WOODCARVER PRO-4 je jedinečný druh frézy,která rozšíří, zjednoduší a ulehčí nejen řezbářské a sochařské práce, ale nabízí i nové a nekonvenční možnosti a techniky tvarování dřeva. Budete velmi příjemně překvapeni vysokou účinností, snadnou ovladatelností i výsledným efektem. Opracovaný povrch dřeva je při správném sklonu kotouče hladký a většinou už nepotřebuje další povrchovou úpravu. Vhodná pro střední až velké projekty.

Fréza je vhodná na jakýkoliv typ masivního dřeva- tvrdé i měkké,mokré nebo suché, dřevotřísky, lamina, umělé hmoty, ale i řezání drážek pro rozvody v porobetonu (např.YTONG). Snadné řezání rozvodů elektro,vody,aj. v podkrovních trámech, dřevostavbách

Profil zubu na obvodu je podobný zubu řetězové pily,avšak je větší pro vyšší výkon a zamezení zacpání zubu při podélném řezání. Proto je možné upravovat povrch dřeva nejen rovně,ale i pohybem do boku,hranou i plochou kotouče. Dokonce lze pracovat kotoučem po letech i přes léta. Fréza pracuje bez zpětných rázů, protože je řezný zub chráněn omezovačem.
Vysoká bezpečnost nástroje je dána tím,že je vyroben z jednoho kusu materiálu a není složen z jednotlivých částí,které by se mohly samovolně utrhnout.

Kotouč je určen pro použití v úhlové brusce Ø 100,115 a 125 mm se středovým upnutím 22,2mm.

Proti konkurenčním kotoučům WOODCARVER GOLD není střed tvořen plastovým redukčním kroužkem,který hrozí deformací a následným házením celého kotouče.

Technické údaje:

  • velikost kotouče ... Ø 100 mm
  • středové upnutí ... Ø 22,2 mm
  • max.otáčky ... 15 000 ot/min.
  • šířka řezu ... 8 mm
  • výrobce ... ARBORTECH Pty Ltd.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.


Varianty výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
Skladem:
Cena:
frézovací kotouč-PROFI
002
frézovací kotouč-PROFI
Naše cena 3 650,0 Kč (138,7 €) img
NGJlNW